logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

نسخه جدید توییتر ۵۰ درصد کمتر اینترنت مصرف می کند

توییتر

نسخه جدید توییتر ۵۰ درصد کمتر اینترنت مصرف می کند


یک شبکه اجتماعی نسخه جدیدی از اپلیکیشن خود را عرضه کرده که در مرورگر وب باز می شود و دارای ویژگی هایی است که مصرف اینترنت آن ۵۰ درصد کمتر از نسخه فعلی توییتر است.
<>


به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از انگجت،شبکه اجتماعی توییتر نسخه جدید اپلیکیشن اصلی خود را در ۲۴کشور از جمله نپال،بنگلادش،بولیوی،شیلی،کلمبیا،کاستاریکا،اکوادور،مصر،برزیل والجزیره عرضه کرده است.


نکته جالب توجه نسخه جدید اپلیکیشن کاهش بیش از ۵۰ درصد مصرف اینترنت در آن است.


حجم نسخه جدید که Twitter Lite نام گرفته حدود ۳مگابایت است و به طور آفلاین نیز فعال می شود تا از مصرف اینترنت کاربر بکاهد.


علاوه بر آن نسخه جدید به کاربر اجازه می دهد تا به طور انتخابی توییت ها، تصاویرو ویدئوها را دانلود کند.به این ترتیب تمام محتوای اپلیکیشن دانلود نمی شود و از مصرف حجم اینترنت کاربر نیز کاسته می شود.


نسخه جدید پس از دو ماه آزمایش موفقیت آمیز در فیلیپین عرضه می شود. کارشناسان معتقدند ویژگی هایTwitter Liteسبب محبوبیت بیشتر اپلیکیشن خواهد شد.


توییتر لایت در مرورگر وب فعال می شود اما ظاهر آن با نسخه موبایل تفاوتی ندارد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت