logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

علاقه‌‌مندی شرکت های اروپایی برای همکاری با ایران در زمینه IT

blog6

علاقه‌‌مندی شرکت های اروپایی برای همکاری با ایران در زمینه IT

مدیر عامل یک کمپانی خدمات رایانه‌ای گفت: یک شرکت اروپایی قرار است به زودی وارد همکاری خدمات رایانه‌ای با ایرانی‌ها شود.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، پاشا ناصر آبادی با اشاره به اینکه با همکاری یک شرکت اروپایی قرار است به زودی شاهد ارائه خدمات “رایانه کمک” برای فارسی زبانان جهان باشیم، اظهار کرد: در صورت تسهیل مراودات بین‌المللی و لغو تحریم‌های غرب، تا پایان سال جاری میلادی ارائه خدمات در سراسر جهان برای فارسی زبانان مهیا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اقداماتی انجام گرفته تا به محض برداشته شدن تحریم‌ها همکاری با شرکت‌های بزرگ در ایران آغاز شود، تصریح کرد: این خدمات که شامل ارایه سرویس‌های رایانه‌ای از راه دور و پاسخگویی به مشکلات رایانه‌ای فارسی زبانان در سراسر جهان خواهد بود با هدف اشتغالزایی فارغ التحصیلان رشته‌های کامپیوتری داخل ایران و ایجاد شاخه‌های جدید درآمدی از خارج کشور است.

او با اشاره به اینکه خدمات رایانه‌ای ما با هدف پاسخگویی شبانه‌روزی به سوالات رایانه‌ای عموم مردم تاسیس شده و سالانه صدها هزار نفر از خدمات آن استفاده می‌کنند، تاکید کرد: براساس مذاکرات صورت گرفته قرار است سرویس خود را به طرف اروپایی بفروشیم و مسئولیت بازرایابی و تبادلات مالی بین‌المللی بر عهده شرکت اروپایی باشد تا در صورت تداوم آثار تحریم‌ها یا رفتار سلیقه‌ای کشورهای غربی، کمترین آسیب متوجه این کسب‌و‌کار شود.

مدیر عامل این کمپانی خدماتی گفت: شریک اروپایی اشتیاق زیادی دارد تا در صورت لغو تحریم‌ها از توان نیروی کار ارزان ایران نهایت بهره‌برداری را کرده و سایر پروژه‌های بین‌المللی خود را نیز با ایرانی‌ها پیش برد که این امر نیازمند اعتمادسازی بیشتر و البته تسلط کارشناسان ایرانی به زبان‌های متعدد خارجی به ویژه در حوزه خدمات است.

وی عنوان کرد: سالهاست که هندی‌ها با تکیه بر نیروی کار ارزان خود به بازارهای بین‌المللی دسترسی دارند و این در حالی است که سوء مدیریت در کشور ما بیش از تحریم‌ها خسارت زده است.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت