logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

پورتال های برتر حوزه وب و کسب و کار معرفی می شوند

پورتال

پورتال های برتر حوزه وب و کسب و کار معرفی می شوند


پورتال های برتر کسب و کار در مراسم پایانی جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری معرفی و تقدیر می شوند.
<>


به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری کشور در ۲۸ آذر ماه و به منظور معرفی برترین پورتالهای کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری در محل سالن همایشهای وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.


این مراسم با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه و سایر دستگاههای اجرایی کشور در دو بخش کارگاههای تخصصی علمی با موضوعات «شاخصهای ارزیابی وب از منظر کسب و کار» و «ابزارهای ارزیابی وب و نحوه سنجش شاخص ها» آغاز و در بخش دوم نیز بنگاههای برتر صنعتی، معدنی و تجاری بر مبنای رشته فعالیت و مقیاس آنها معرفی و تقدیر می شوند.


همچنین به برترین ها لوح سپاس و تندیس نشان برتر تعاملات الکترونیکی اعطا می شود.


این جشنواره توسط دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، و با هدف گسترش و ارتقاء اثربخشی نفوذ فناوری اطلاعات در بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری، و به جهت ضرورت برنامه ریزی و اقدام برای حمایت و تشویق بنگاهها در جهت به کارگیری بیشتر ظرفیتهای وب و فضای مجازی در توسعه کسب و کار داخلی و بین المللی و خروج از فضای رکود، با همکاری معاونت های ستادی، سازمانهای وابسته و استانی وزارت و مشارکت سازمانهای مردم نهاد صنعتی و صنفی و انجمن ها و خبرگان فضای مجازی در حال برگزاری است.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت