logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

روش های کارآمد برای پیشرفت کسب و کار

پیشرفت

روش های کارآمد برای پیشرفت کسب و کار


خوشبختانه راه‌های زیادی برای پیشرفت وجود دارد که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید در کسب‌ و کار آزاد خود موفق شوید.
<>


فیسبوک
صفحه‌ای در فیسبوک بسازید و نظرات را به سمت خود جلب کنید. ابتدا پست‌های جذاب و آموزنده به اشتراک بگذارید و سپس لینک بازگشت این پست‌ها را به سایت خود ارجاع دهید. شما می‌توانید با ایجاد یک فرم کسب‌وکار در فیسبوک افراد را بیشتر به سمت خود جذب کنید.


توییتر
توییتر از همه لحاظ به بازاریابی کمک می‌کند. محتوایی که فکر می‌کنید مورد علاقه مخاطبانتان است به اشتراک بگذارید و از هشتگ نیز استفاده کنید. افرادی را دنبال کنید که فکر می‌کنید در آینده برای کسب‌وکار شما مفید خواهند بود و آن‌ها را ترغیب کنید که شما را دنبال کنند. همیشه در مورد سایت خود در توییتر تبلیغ کنید و لینک بگذارید.


گوگل‌ پلاس
گوگل‌پلاس نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی کمی ساکت‌تر است؛ ولی صدا و نظرات شما در آن بهتر شنیده می‌شود. در گروه های مرتبط با موضوع کسب‌وکار خود عضو شوید و در آن‌ها به گفت‌وگو بپردازید. سعی کنید با به‌اشتراک‌گذاری محتوای آموزنده به یکی از اعضای اصلی پلتفرم تبدیل شوید.


اینستاگرام
اینستاگرام یک فضای عالی برای جذب افراد به کارهای خلاقانه است. با استفاده از اینستاگرام روند کاری خود را مرتب‌سازی و ثبت کنید و نتایج آن را به تصویر بکشید. شغلتان را به‌طور برجسته در اینستاگرام نشان دهید تا افراد متوجه شوند شما چکاره هستید. این کار باعث می‌شود که در ذهنشان باقی بمانید و هرگاه نیاز پیدا کردند، سریعا به شما مراجعه کنند.


لینکدین
لینکدین در بازاریابی حرفه‌ای بسیار مؤثر است. یک پروفایل کامل بسازید که مهارت‌ها و شغلتان را به‌خوبی انعکاس دهد. از یک عکس حرفه‌ای استفاده کنید. سپس با ملحق شدن به گروه‌های مرتبط با کارتان، پست‌های جدید بگذارید. در گروه‌ها به مکالمه و تبادل نظر بپردازید.


وبلاگ‌نویسی
وبلاگ‌نویسی می‌تواند از روش‌های مختلفی مردم را به سمت وب‌سایت شما بکشاند. همیشه محتوایی تولید کنید که فکر می‌کنید مردم علاقه‌مند به خواندن آن‌ هستند. مطمئن شوید از موضوعاتی استفاده می‌کنید که مخاطبان هدف شما را به خود جذب می‌کند. شما بعد از این کار می‌توانید این محتوا را در رسانه اجتماعی یا هرجای دیگر منتشر کنید. داشتن وبلاگ همچنین به شما کمک می‌کند که صفحات بیشتری در سایت داشته باشید و درنتیجه شاخص‌های شما در گوگل بیشتر می‌شود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت