logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

بیش از ۲۰میلیون کسب و کار فعال در اینستاگرام

اینستاگرام

بیش از ۲۰میلیون کسب و کار فعال در اینستاگرام


اینستاگرام می‌گوید برای جشن گرفتن ثبت رکورد فعالیت ۲۵ میلیون کسب و کار در این شبکه اجتماعی قصد دارد امکانات تازه‌ای را ظرف چند هفته آینده در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد.
<>


استفاده از شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام برای پیشبرد کسب و کارها و مشاغل مختلف روز به روز در حال افزایش است و به تازگی رکورد جدیدی در این زمینه به ثبت رسیده است.


در حال حاضر ۲۵ میلیون کسب و کار در اینستاگرام در حال فعالیت است و انتظار می‌رود این روند در ماه های آینده سرعت بیشتری بگیرد.


اینستاگرام پیش بینی کرده که تعداد کاربرانش تا سال آینده میلادی یعنی سال ۲۰۱۸ به بیش از یک میلیارد نفر برسد. اینستاگرام در مالکیت فیس‌بوک است که تعداد کاربران خود این شبکه اجتماعی نیز به حدود دو میلیارد نفر می‌رسد.


تا شش ماه قبل تعداد مشاغل فعال در اینستاگرام کمتر از ۱۰ میلیون مورد بود که در ماه جولای به ۱۵ میلیون مورد و حالا به ۲۵ میلیون مورد افزایش یافته است. بخش عمده مشاغلی که در اینستاگرام صفحه دارند را کسب و کارهای کوچک تشکیل می دهند.


بر اساس آمار موجود ۸۰ درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یکی از صفحات مربوط به کسب و کارها را در این شبکه اجتماعی دنبال می کنند. تعداد افراد دنبال کننده در مورد مشاغل موفق به ۲۰۰ میلیون نفر هم می رسد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت