logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

رسانه کسب و کار شما به سوی تجارتی نوین

تبلیغات

رسانه کسب و کار شما به سوی تجارتی نوین


وقتی کسب و کاری راه اندازی می‌کنید، یکی از اصلی‌ترین مسائل شما، بازاریابی خواهد بود. اینکه چطور بتوانید کسب و کار خود را در معرض دید دیگران قرار دهید و آن را به خوبی معرفی کنید.
<>


برای حل این مساله، دو راه وجود دارد:


۱. به سراغ آزمون و خطا بروید و روش‌های مختلف تبلیغاتی را تست کنید.


۲. با یک شرکت متخصص در زمینه بازاریابی کار کنید.


درست است که راه اول در ابتدا به نظر ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر می‌رسد، اما در طولانی‌مدت به ضرر شما تمام می‌شود. چرا که در نهایت پول بسیاری را خرج تبلیغات بی‌فایده کرده‌اید و نتیجه آنچنان خوبی هم نگرفتید.


دست آخر هم به احتمال زیاد مجبور هستید به سراغ یک شرکت بازاریابی بروید. پس از نظر من راه دوم با وجود هزینه بیشتری که دارد، کاملاً منطقی است. به خصوص اگر با یک شرکت خبره و متخصص در امور بازاریابی کار کنید.


یک نکته دیگر که باید به آن دقت داشته باشید، نوع رسانه است. در جهان امروز، رسانه‌های سنتی همچون تلویزیون، روزنامه و … به مرور زمان تاثیر خود را از دست می‌دهند. و در مقابل، رسانه‌های دیجیتال روز به روز رشد بیشتری می‌کنند. البته این خبر بسیار خوبی است.


چون به لطف محبوبیت این رسانه‌ها، یک فرصت استثنایی برای کسب و کارها به وجود می‌آید. اینکه بتوانند با هزینه‌ای بسیار کمتر از گذشته، تبلیغاتی فوق‌العاده با بازدهی بالا داشته باشند.


پس پیشنهاد نهایی، کار کردن با یک شرکت بازاریابی دیجیتال است. اما چگونه یک شرکت بازاریابی دیجیتال را انتخاب کنیم؟ برای این منظور به موارد مختلفی باید توجه کنید.


اینکه وب‌سایت خود آنها چقدر با کیفیت و حتی مفید است، نمونه کارهای قبلی آنها چه هستند، چقدر مشاوره خوبی به شما می‌دهند، خدمات آنها چقدر گسترده و با کیفیت است و در نهایت، هزینه کار با آنها چقدر خواهد بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت