logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205
 

درباره ما

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates   دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .

دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای ما تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

چارچوب “نقشه راه”ما چشم اندازی است که هر دیدگاه و منظری از کسب و کارمان را به سمت استمرار دستیابی پایدار و کیفی به ترقی و موفقیت تعریف می نماید.

مشاوره

با ما مشاوره کنید. زیرساخت ها را با هم ایجاد میکنیم. در کنار تلاش مستمر، پس از مدتی معقول، لذت بهره وری کسب و کار اینترنتی خود را بچشید.

خلاقیت

گروه ما در این بخش نه از نوآوری می ترسد و نه از رد شدن ایده ها .سختی کار ایده پردازی ما را از پرداختن به آن برای تولید مفهوم و آگهی های خلاق منصرف نمی کند .

برنامه ریزی

معمولا آن تبلیغاتی موفق میشوند که دارای استراتژی تبلیغاتی باشند ، داشتن استراتژی تبلیغاتی چیزی است که موفقیت تبلیغات شما را تضمین میکند ، شرکت تبلیغات شرق میتواند برای کسب و کار های مختلف استراتژی تبلیغاتی مختلفی را برنامه ریزی کند

پیاده سازی

.تیم ما پس از تمرکز و تامل بر روی هدف متقاضیان ، صفحات منحصر به فردی را مطابق با میل متقاضی طراحی و پیاده سازی می کند

شعار شرکت

 بیشتر آن چه می خواهید پیش رو می گذاریم تا در کسب کارتان موفق تر از قبل باشید

qodef-team-image
برنامه نویس
سید پیام علوی

ساخت اپلیکیشن ها و سرویس های تحت وب مورد استفاده در مجموعه ITG

qodef-team-image
توسعه در رسانه مجازی
امیر عجمین

برند سازی در شبکه های اجتماعی ، کمپین نویسی ، مدیا پلن ومشاور در زمینه استارتاپ ها در مجموعه ITG

qodef-team-image
مسئول دپارتمان
مهدی دهقان زاده

مسئول دپارتمان مجموعه ITG

qodef-team-image
طراح
مهدی ایرانی

طراح و کمپین نویس مجموعه ITG

qodef-team-image
توسعه دهنده
نسیم حسینی

طراح سایت مجموعه ITG

qodef-team-image
کارشناس فروش
مهتا معتمدی راد

مشاور فروش در مجموعه ITG

qodef-team-image
طراح
فاطمه رضاپور

طراح و متخصص شبکه های مجازی مجموعه ITG