logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

توسعه دهندگان با دوربین آیفون x اپلیکیشن تشخیص حرکات چهره می سازند

توسعه دهندگان با دوربین آیفون x اپلیکیشن تشخیص حرکات چهره می سازند

یک هنرمند تایوانی اخیراً پستی تازه در وب سایت Tumblr ایجاد کرده و تصاویری را به اشتراک گذاشته که تاثیر احتمالی دوربین TrueDepth آیفون X اپل بر آینده‌ی اپلیکیشن های موبایل را به نمایش می گذارند.

 

الیشا هانگ که هنرمندی در زمینه افکت های دیداری است و با شرکت هایی مانند ایسوس و MSI همکاری دارد، چهره خود را با دوربین آیفون X اسکن کرده و سپس با استفاده از Xcode و بستر واقعیت افزوده ARKit اپل، اطلاعات لازم برای تبدیل آن به یک رندر سه بعدی را به دست آورده است

 

نتیجه نهایی شاید چندان واقع گرایانه و حیرت انگیز نباشد، اما از آینده ای گواه دارد که در آن با استفاده هرچه بیشتر توسعه دهندگان از تکنولوژی تشخیص چهره اپل، اپلیکیشن های نقشه برداری و ضبط حرکات چهره متعددی به دست مصرف کنندگان می رسد.

 

به عنوان مثالی دیگر برای کارهای هیجان انگیزی که توسعه دهندگان با دوربین آیفون X انجام می دهند می توان به مدیرعامل کمپانی بازیسازی Hatchlings اشاره کرد که با استفاده از دیتای خام TrueDepth، چهره خود را پرینت سه بعدی کرده است.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت