logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205

این گجت به شما توانایی خارق العاده می دهد

گجت

این گجت به شما توانایی خارق العاده می دهد

یک شرکت فناوری گجتی بیونیک ساخته که شامل دو دست است. این گجت با ردیابی حرکات انگشت دست کاربر فعال می شود و توانایی خارق العاده به کاربر خود می دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، شرکت Youbionic یک دست سایبورگ با قابلیت های خارق العاده ساخته است. این گجت که درحقیقت دو دست مصنوعی به وسیله حرکات انگشتان کاربر کنترل می شود، قابلیت باز و بسته شدن دارد. همچنین کاربر با استفاده از آن می تواند به راحتی اشیا را بلند کند.

در حقیقت این دست مصنوعی به وسیله حسگرهای کوچکی کنترل می شود که به انگشتان متصل می شوند. این گجت حرکات انگشتان دست کاربر را تقلید می کند.

شرکت سازنده گجت در این باره می گوید: ما مشغول ساخت دستگاهی هستیم که با تکیه بر توانایی های معمول انسان قابلیت هایی خارق العاده فراهم می کند. این نخستین دستگاه رباتیک پوشیدنی است که توانایی افزوده برای انسان عادی فراهم می کند.

فدریکو سیکارس طراح فناوری ایتالیایی این گجت را ساخته است. دستگاه با استفاده از سیگنال های الکتریکی فعال می شود که مغز از آن برای حرکت دادن انگشتان مکانیکی تولید می کند.

به هرحال گجت مذکور از ذرات نایلون ساخته شده و به عبارت دیگر هر فردی که پرینتر سه بعدی دارد می تواند طرح دستگاه را به طور آنلاین دانلود کرده و برای خود دست بیونیک بسازد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت