logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205
 

خدمات

startup

راه اندازی کسب و کار نو Startups

این روزها شاید شما هم در محافل مختلف راجع به استارت آپ ها و کسب و کارهای نو پا که از یک دفتر کوچک پس از مدتی تبدیل به یک سازمان بزرگ در سطح جهانی حتی تبدیل شده اند شنیده باشید، و حتی به این فکر کرده باشید که شما نیز میتوانید ایده خود را به چنان جایگاهی برسانید.

مشاهده جزییات

کمپین تبلیغاتی Branding

 معمولاً مهم‌ترین صفتی که در توصیف کمپین های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، حجم ریالی کمپین است. بارها می‌شنویم که فلان شرکت، یک کمپین تبلیغاتی ده میلیاردی اجرا کرده است. یا شرکت دیگری، با وجود علاقه به اجرای کمپین های تبلیغاتی، بودجه ی کافی برای اجرای آنها در اختیار ندارد. معمولاً در میانه بحث‌های مربوط به بودجه و تقسیم‌بندی آن، فلسفه اصلی «کمپین» به فراموشی سپرده می‌شود.

مشاهده جزییات
Branding
web design

طراحی سایت Web design

شرط لازم برای داشتن کسب و کار آنلاین موفق، یک سایت مناسب می باشد. برای داشتن سایت مناسب باید نیازهای مخاطب جهت یافتن و خرید محصولات و اولویت های کسب و کار جهت درآمدزایی و فروش بیشتر، آنالیز و شناسایی شود و امکانات وب سایت بر این مبنا پیاده سازی گردد. بسیاری از وبسایت ها به این اصول توجهی ندارند و صرفا با کپی کردن قالب، وبسایتی را راه اندازی می کنند که در بسیاری از موارد با شکست مواجه می شود و حتی باعث می شود ترافیک ورودی از طریق تبلیغات دیجیتال اثربخشی مناسبی نداشته باشد. معمولا این وبسایت ها فقط یک طرفه حرف می زنند و محیط مناسبی جهت تعامل کاربران ندارند. با بررسی سایت های موفق داخلی و خارجی می بینیم که هیچ کدام اینگونه نیستند.

مشاهده جزییات

شبکه های اجتماعی Social network

امروزه بازاریابی در شبکه های اجتماعی جدیدترین، قوی ترین و سودمندترین نوع بازاریابی و تبلیغات می باشد که باعث ایجاد تعامل بین محصول و خریدار میشود. در کل شبکه های اجتماعی بهترین روش برای ایجاد خرید تکراری مشتریان قدیمی و پیدا کردن مشتریان جدید میباشد مجموعه ITG برای استفاده بهینه از فضای شبکه های اجتماعی و مدیریت درست منابع آن همراهتان خواهد بود. به طور مثال در رسانه های مختلف( در تلگرام، توییتر، اینستاگرام هرn ساعت x مطلب منتشر شود( با لینکها و توضیحاتی که از جانب تیم بازاریابی آنلاین ITG تهیه میگردد)

مشاهده جزییات
Social network
Graphic design

 طراحی گرافیک Graphic Design

هویت بصری از فعالیتهای بنیادین در تبلیغات یک شرکت به حساب می آید. از آنجا که امروزه سازمان ها و شرکتهای مختلف در رقابت تنگاتنگی با یکدیگر می باشند، هر یک از آنها برای یکسان سازی فعالیت های تبلیغاتی و نیز استفاده از مجموعه قوانینی ثابت، نیازمند Corporate Identity است تا بدین وسیله اثر گذاری بیشتری را بر روی مشتریان و مخاطبین خود داشته باشند. این هویت در تعریف رنگ و فونت سازمانی، انتخاب و استفاده از رنگهای مکمل، قوانین استفاده از سایز لوگو، تعریف معنای لوگو و نیز قوانینی در طراحی اوراق اداری، پوستر و تبلیغات محیطی نیز کاربرد دارد. علاوه بر آن هرگونه فعالیت تبلیغی شرکت بصورت تدوین شده می بایست در این هویت به ثبت رسد. با این روش، تمامی تبلیغات بصورتی یکپارچه تعریف شده و در شناسایی نام تجاری به مخاطب تاثیر فراوانی خواهد داشت

مشاهده جزییات

طراحی نرم افزار موبایل Mobile App Designing

در عصر ارتباطات ، امروزه تلفن های هوشمند با رشد روز افزون و فراگیر شدن ،تبدیل به بخش بزرگی از زندگی افراد شده است . امروزه ، افراد برای یافتن کالاهای مورد نیاز خود ، مستقیم به اینترنت و به خصوص اپلیکیشن های نیازمدی مراجعه میکند . به دلیل سادگی عملکرد و دسترسی همیشگی به آن ، اغلب مردم به سراغ اپلیکیشن های اندرویدی میروند و به جستجوی کالای خود میپردازند

مشاهده جزییات
mobile-App