logo

گروه مهندسی ITG

گروه مهندسی ITG Information Technology Gates دارای مجوز فعالیت از وزارت بازرگانی به شماره ۱۹۶۹ با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. عرضه خدماتی که نیازهای روزافزون مشتریان را برآورده سازد یکی از اصول مهم کاری این مجموعه قرار گرفت ، لذا به ارائه خدماتی مطلوب در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا همت گماردیم .
info@itgates.com
05138456205
 

طراحی سایت

طراحی وبسایت CEO

امروزه طراحی وب سایت تنها با دیده شدن در فضای وب می تواند معنی دار باشد… در واقع هر چقدر وب سایت شما حرفه ای باشد،امکانات زیادی داشته باشد، و یا از لحاظ گرافیکی زیبا باشد، مادامیکه از سمت مشتریان بالقوه دیده نشود، فقط هزینه صرف بوده است.

 

شاید در دهه گذشته طراحی سایت اهمیت داشت، اما در سالهای اخیر طراحی سایت تنها به همراه دیده شدن می تواند معنی دارباشد. و به همین خاطر کلمه سئو دیگر یک واژه تخصصی نیست، بلکه همه کسانی که با واژه طراحی سایت آشنا می شوند، در کنار آن با واژه سئو و اهمیت سئو نیز آشنا می شوند و حتما هنگام مذاکره با شرکت های طراحی سایت در مورد توانایی آنها در زمینه سئو و بهینه سازی سایت سوال می کنند. و اما آیا دیده شدن سایت فقط به سئو بستگی دارد؟

 

جواب شما خیر است. یکی از راه های دیده شدن وب سایت ها در موتورهای جستجو،بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، که به اختصار به آن سئو می گویند.بهینه سازی سایت یا سئو هم در زمینه کدنویسی سایت بایستی صورت بگیرد و هم در زمینه محتواها، عکس ها، لینکها، بک لینک ها و … .

webDesign